DΞF Hakkında

Hedefimiz, İşveren taleplerini tümüyle karşılayan, verimli, yenilikçi ve en ekonomik mühendislik çözümleri sunan, kalitenin tüm yönleriyle hissedildiği sürdürülebilir İşveren memnuniyeti sağlamaktır.

Amacımız, Yangın ve Can Güvenliği konularında (Mimari, Mekanik, Elektrik, İşletme) gerekenleri; genel yapı tasarımı, estetiği, fonksiyon ve maliyet hesapları ile birlikte dengeleyerek İşverenler adına standart, kod ve yönetmelik çerçevesinde uygulanabilir, kapsamlı, ekonomik ve yenilikçi çözümler sunmaktır. 

Her türlü kurum, kuruluş, yüklenici ve ticari marka ile doğrudan ya da dolaylı hiçbir ilişkisi bulunmayan tam bağımsız danışmanlık, tasarım, projelendirme, test ve belgelendirme firması olan DΞF'in faaliyet alanı Yangın ve Can Güvenliği ile sınırlıdır. Malzeme satışı, kurulum, bakım gibi ticari çalışma alanlarında faaliyette bulunmayacağını tam bağımsızlık ilkesi gereği taahhüt eder.

Ahlaki değerler doğrultusunda hareket eden, planlı ve programlı bir zaman disiplini içerisinde, çağın gereklerine uygun mühendislik bilgisinden ve etiğinden taviz vermeden, en güncel ulusal ve uluslararası standart, kod, yönetmelik ve gelişmeler takip edilerek; doğru, tarafsız, tutarlı ve maddi açıdan en ekonomik çözümlerin sunulması temel prensibimizdir.

Her zaman her yerde yanıt veren, ayrıntılara özel önem ve İşverenlere sarsılmaz bir bağlılık ile hizmet veren, projeye değer katan, nitelikli profesyonellerden oluşan; ilgili standart, kod ve yönetmelikte uzman olarak tanınan, Yangın ve Can Güvenliği konularında uzman ekibiz.

Yangın ve Can güvenliği ile ilgili her konuda, yapıları ve yaşam alanlarını sıfırdan yada herhangi bir aşamada, işletme için hazır ve güvenli hale getirmenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Projenizi Başarılı Kılmanıza Nasıl Yardımcı Olabileceğimizi Görmek İçin Bize Ulaşın.